Kurumsal

Kasr-ı Çakırı yakından tanıyın

Kalite

Önceliğimiz kalite

Kariyer

Yetenekli insnaları önemsiyoruz.

Kasr-ı Çakır, Güleryüzlü personeli ve denizin hemen yanındaki konumuyla muhteşem bir manzaraya sahip. Yüksek tavanlı salonda, oturduğunuz yer ile deniz arasında en fazla beş metre mesafe var. Yemeğinizi yerken hayranlık uyandıran Körfez manzarasını, denizdeki balıkçı teknelerini, yağmur tanelerinin suyun üzerinde bıraktığı izleri izlemek biraz daha iştahınızı açacak. Ayrıca, günlük yapılan mezelerinin lezzetine doyamıyacaksınız.

Ferah ve Aydınlık

Mekandaki büyük dev sütunları ile Kasr-ı Çakır`ın iş yemekleri için düşünülmüş özel bir alanı var. Ortalama yüz kişi kapasiteli büyük bir restoran burası. Bazı masalarda bulunan, bakırdan yapılmış özel ocak başları mevcut.

Mekanı ferah ve aydınlık bir ortam sağlamak için, salonun tüm dış cephesi yüksek ve geniş bir camekanla çevrili. Ayrıca modern ve son derece konforlu koltuklar da keyfinize keyif katacak. Kasr-ı Çakır Tütünçiftlik sahil yolunda, Körfez`in en geniş manzarasına hakim konumuyla ve bir köşk ihtişamıyla ağırlıyor misafirlerini. Siz de Körfez`in en güzel noktalarından birinde ağız tadıyla nefis kebaplar yemek isterseniz, Kasr-ı Çakır`a mutlaka uğramalısınız.

Rezervasyon

Lorem Ipsum is simply dummy text of the

Aşağıdaki formu doldurup online rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz

Fırsat

Lorem Ipsum is simply dummy text of the

Kasr-ı Çakır Fırsatı

Piliç Izgara

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Fırsat

Lorem Ipsum is simply dummy text of the

Kasr-ı Çakır

Kasr-ı Çakır, Güleryüzlü personeli ve denizin hemen yanındaki konumuyla muhteşem bir manzaraya sahip. Yüksek tavanlı salonda, oturduğunuz yer ile deniz arasında en fazla beş metre mesafe var.

Yemeğinizi yerken hayranlık uyandıran Körfez manzarasını, denizdeki balıkçı teknelerini, yağmur tanelerinin suyun üzerinde bıraktığı izleri izlemek biraz daha iştahınızı açacak. Ayrıca, günlük yapılan mezelerinin lezzetine doyamıyacaksınız.

Bize Ulaşın

Güney Mah. 5 Nolu Sahil Kafe Tütünçiftlik Sahili Körfez / Kocaeli / Turkiye

T +90 262 526 60 20 F +90 262 526 60 20

info@kasricakir.com
rezervasyon@kasricakir.com

Haber Aboneliği

Aşağıdaki formu doldurup haber aboneliğine abone olabilirsiniz.

Gönderildi!

RSS Feed
Facebook
Twitter
Kilitfikir Interactive